Бомбардири
*
Гравець
Голи
1
"ІММ" Устя
28
2
"Арсенал" Миколаїв
26
3
"Ураган" Крупсько
26
4
"Арсенал" Миколаїв
18
5
"Енергія" Миколаїв
15
6
"Темп" Гірське
13
7
"ІММ" Устя
12
8
"Енергія" Миколаїв
11
9
"Арсенал" Миколаїв
11
10
ФК "Верин"
10
11
"Ураган" Крупсько
10
12
"Темп" Гірське
10
13
"Енергія" Миколаїв
10
14
"Дністер" Розвадів
10
15
"Темп" Гірське
9
16
"Копач" Миколаїв
9
17
"Ураган" Крупсько
9
18
ФК "Новий Розділ"
9
Попередження
*
Гравець
Разом
1
ФК "Новий Розділ"
4
0
0
4
2
ФК "Раделичі"
2
1
0
4
3
ФК "Раделичі"
1
0
1
4
4
"Копач" Миколаїв
3
0
0
3
5
ФК "Новий Розділ"
3
0
0
3
6
"Ураган" Крупсько
2
0
0
2
7
"Енергія" Миколаїв
2
0
0
2
8
"Арсенал" Миколаїв
2
0
0
2
9
"Копач" Миколаїв
2
0
0
2
10
ФК "Дроговиж"
2
0
0
2
11
ФК "Новий Розділ"
2
0
0
2
12
"Промінь" Більче
2
0
0
2
13
ФК "Дроговиж"
2
0
0
2
14
ФК "Раделичі"
2
0
0
2
15
ФК "Раделичі"
2
0
0
2

Регламент

Р Е Г Л А М Е Н Т
відкритого зимового Чемпіонату Миколаївщина -2023
«ВІНТЕРБОЛ»
з футболу сезону 2022-2023 року
.

                                                 І. Мета і завдання

1.1.Відкритий зимовий чемпіонат «Миколаївщина-2023» проводяться з метою :

  • подальшого розвитку масового футболу на території Миколаївської, Тростянецької, Розвадівської , Новороздільської ОТГ;
  • популяризації та піднесення престижу футболу;
  • покращення стану навчально-тренувального процесу, підвищення спортивної майстерності учасників змагань;
  • підготовки футболістів для збірних команд Миколаївської, Тростянецької, Розвадівської , Новороздільської ОТГ;
  • виявлення чемпіона, визначення призерів у відкритому зимовому чемпіонаті «Миколаївщина-2023» ;
  • виявлення здібної молоді для участі в чемпіонаті, першості області з футболу;
    організації дозвілля широких верств населення району.
    • ІІ. Керівництво змаганнями
  • 2.1.Загальне керівництво та контроль за проведенням змагань у відкритому зимовому чемпіонаті «Миколаївщина-2023» покладається на Миколаївську асоціацію футболу та «ФК» Миколаїв. Безпосереднє проведення змагань покладається на комітет по проведенні зимового чемпіонату «Миколаївщина-2023» з футболу.(КПЗ)
    2.2.На виконання доручення Прем’єр-міністра України Д. Шмигаля щодо проведення та організації спортивних заходів в умовах воєнного стану протокол № 89 засідання Кабінету Міністрів України від 17 червня 2022 року чемпіонат та першість Миколаївщини сезону 2022 року проводяться без глядачів. Команда господар, представник команди господар, арбітри несуть відповідальність за дотримання даного доручення.
    2.3.футбольні матчі організовуються з урахуванням безпекової ситуації в окремих регіонах України;
    2.4.глядачів на матчах не буде, допускаються лише члени команди, персонал стадіону;
    2.5.мають бути підготовлені шляхи евакуації в укриття, які мають бути не далі ніж 500 метрів від стадіону;
    2.6.у разі повітряної тривоги матч зупиняється арбітром та всі присутні прямують в укриття.

2.7.В зв’язку пандемією COVID-19 всі матчі відкритого зимового чемпіонату з футболу Миколаївщина-2023 відбуваються без глядачів з дотриманням протиепідемічних заходів під час проведення відкритого зимового чемпіонату Миколаївщини 2023 серед аматорських команд сезону 2022-2023 року. В умовах карантину з метою запобігання поширенню в Україні гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 (далі – COVID-19). Відповідно до протоколу позачергового засідання обласної комісії з питань теxнногенно- екологічної безпеки і надзвичайниx ситуацій від 13 жовтня 2021 року № 27 всі учасники змагань ( арбітри, представники команд, гравці, організатори змагань ) мають мати жовтий або зелений сертифікат вакцинації або негативний результат тестування на COVID-19 методом полімерної ланцюгової реакції , яке проведене не більше як за 72 год, або експрес-тесту на визначення антигену короно вірусу. Відповідальність за дотримання протоколу позачергового засідання обласної комісії з питань теxнногенної – екологічної безпеки і надзвичайниx ситуацій від 13 жовтня 2021 року № 27 покладається на представників команд, футболістів, арбітрів.(кожний учасник бере на себе відповідальність за дотримання протоколу засідання обласної комісії з питань теxнногенної – екологічної безпеки і надзвичайниx ситуацій від 13 жовтня 2021 року № 27)

                           ІІІ. Учасники та умови  проведення змагань

3.1.До участі у відкритому зимовому чемпіонаті «Миколаївщина-2023» допускаються команди Миколаївської, Тростянецької, Розвадівської , Новороздільської ОТГ і інші громади .У змаганнях можуть брати участь команди, укомплектовані гравцями, які згідно громадянського паспорта, народилися або зареєстровані в Україні.
3.2.До участі у відкритому зимовому чемпіонаті «Миколаївщина-2023» допускаються команди, які сплатили членський внесок і представили у комітет по проведені змагань документ, що підтверджує його сплату, разом з заявковою документацією.
3.3.Командам дозволяється заявляти не більше 25 гравців 2005р. н. та старших. Гравці 2005 року можна заявити тільки з письмового дозволу батьків. Відповідальність за заявку гравця 2005 року несе представник команди.
3.4.При виявленні футболіста, якого невірно заявлено з вини керівництва футбольного клубу (команди), команді зараховується поразка (0:3) у тому матчі, в якому було виявлене дане порушення і на клуб накладаються штрафні санкції у сумі 1000.00 (одна тисяча) гривень.
3.5.Відповідальність за достовірність заявки своїх гравців несуть представники команд.
3.6.Забороняється гравцеві бути заявленим або приймати участь за дві команди в зимовому чемпіонаті.
3.7.Команда може заявити воротаря в будь-якому турі з числа не задіяних в зимовому чемпіонаті.
3.8. Команди можуть заявити гравців, які приймали участь в чемпіонаті та першості Миколаївщини та в чемпіонаті та першості області, і вище.
3.9. Команди повинні заявити аматорів, на футбольному полі підчас гри не може бути менше трьох аматорів, якщо з певних причин вибуває аматор і немає ким його замінити з числа аматорів команда залишається в меншості. Аматорами вважаються гравці, яким виповнилось 40 років і старші, гравці 2005 р. народження та гравці, які не приймали участь, або не заявлені ні за яку команду чемпіонату та першості Миколаївщини, області, і вище, та гравці, які були заявлені за команди, але не приймали участь.
3.10. Команди можуть заявити «професіоналів» «Професіоналами» вважаються гравці, що заявлені за команди, які приймають участь в першій, прем’єр ліга області , України та які грають за кордоном. Безпосередньо на футбольному полі під час гри можуть бути не більше трьох професіоналів. При порушенні пункту 3.8 на команду накладається штраф в сумі 1000.00 (одна тисяча)грн та зараховується поразка з рахунком (0:3). За дотримання цього пункту несе представник команди.
3.11. Коли у команді залишилося менше п’яти гравців гра зупиняється. Команді зараховується поразка.(0:3)
3.12.Склад команди три професіонала, три аматора, два районних гравців. Якщо не має гравців професіоналів можна укомплектувати районними гравцями три аматори п’ять районних гравців, Команда може бути укомплектована всіма аматорами.
3.13.Заявковий період триває до другого туру відкритого зимового чемпіонату.
3.14.Команди змагаються по коловій системі. (одне коло)
-Матчі проводяться по неділях згідно календаря змагань затвердженого головою МАФ
-Тривалість матчів – два тайми по 25 хвилин. Перерва між таймами 10 хвилин.
-Змагання проводяться згідно правил гри футболу, відповідно даного Регламенту та Календаря, затвердженого головою Миколаївською асоціацією футболу.
– всі порушення під-час проведення футбольних матчів проводяться відповідно до дисциплінарних правил МАФ
-Безпосередньо підчас футбольного матчу не повинно перевищувати вісім гравців (7+1).
У разі виникнення форс-мажорних обставин рішення щодо призупинення та поновлення районних змагань приймає оргкомітет з проведення змагань МАФ. Всі записи в протоколі зустрічі та рапорті інспектора повинні проводитись ручкою з чорною пастою або чорним чорнилом без виправлень та помарок. Відповідальність за це покладається на арбітра та суддівського спостерігача зустрічі.
3.15.Якщо зустріч команд не відбулася, то команді, яка не виставила склад або не була допущена арбітром матчу до гри через те, що не провела фінансового розрахунку з арбітрами до початку зустрічі, та інші порушення, зараховується технічна поразка ”0:3”.
3.16.Якщо лунає повітряна тривога футбольні матчі не проводяться, всі команди очікують закінчення тривоги (до однієї години) всі матчі зміщуються в часі проведення, якщо повітряна тривога триває більше години тоді гра на яку припала тривога переноситься, а всі матчі наступних пар проводяться згідно календаря.
3.17.Не зіграний матч через повітряну тривогу повинен відбутися до наступного туру за згодою команд в будь-який день, якщо команди не домовились між собою гра відбудеться в неділю до початку основних матчів. Команда, яка не заявилась на матч їй зараховується поразка (0:3)
3.18.Якщо повітряна тривога лунає підчас мату тайм (матч) дограється, а гравці направляються в укриття і перебувають там до закінчення тривоги.
3.19.Якщо команда не прибула на зустріч, то на неї накладаються фінансові санкції у розмірі 1000.00 (одна тисяча) гривень.
3.20.Якщо команда без дозволу арбітра самовільно залишила спортивний майданчик або арбітр зупинив гру бо в команді залишилось менше п’ятьох гравців, команді зараховується поразка (0:3), при умові що суперник на момент припинення матчу не вів у рахунку з різницею у чотири м’ячів і більше. В іншому випадку рахунок гри залишається таким який був на момент припинення гри. При цьому на команду накладаються фінансові санкції згідно Дисциплінарних правил МАФ.
3.21.Команда, згідно рішення КПЗ, може бути знята з Чемпіонату за дві неявки та інші дисциплінарні проступки. Якщо команда знята з Чемпіонату Миколаївщини та зіграла менше 50 відсотків матчів, то її результати анулюються. Якщо команда зіграла 50 відсотків матчів і більше, то їй зараховуються технічні поразки у матчах, що залишились, з рахунком ”0:3”.
3.22.У змаганнях відкритого зимового чемпіонату «Миколаївщина-2023» гравці зобов’язані виступати у футбольній формі, при чому номер на футболці гравця повинен відповідати номеру, під яким гравець записаний у протоколі зустрічі. Гравець, форма якого (футболка, труси, гетри) за кольором відрізняються від тої, в якій виступає його команда до матчу не допускаються, відповідальність за це покладається на арбітра матчу. В разі однакового кольору форми в обох команд, право на вибір має команда гостей. Всі гравці повинні грати футбол в (сороканіжках, футзалках і інш, щитки для футболістів обов’язкові ) забороняється використовувати бутси , копачки. Відповідальність за екіпіровку несуть арбітри змагань. Команда гостей забезпечує на гру футбольними м’ячами.(не менше двох футбольних м’ячів),

                                        ІV. Визначення переможця

4.1.Місця команд визначаються за сумою очок, набраних у всіх матчах. У випадку рівності очок у двох або більше команд, в силу вступають нижчеперелічені пункти розподілу місць:
за результатами матчів між собою (кількість очок, перемог, різниця забитих і пропущених м’ячів, більша кількість м’ячів забитих на полі суперника);
за найбільшою кількістю перемог в усіх матчах;
за кращою різницею забитих та пропущених м’ячів у всіх матчах;
за найбільшою кількістю м’ячів, забитих у ворота суперників у всіх матчах;
за найбільшою кількістю м’ячів, забитих в ворота суперників у всіх матчах на виїзді;
за найменшою кількістю порушень у команди за сезон (вилучення – 3 бали, попередження – 1 бал);
При абсолютній рівності всіх показників місця команд визначаються жеребкуванням.
4.2. Очки нараховуються наступним чином: за виграш – 3 очки, за нічию – 1 очко, за програш – 0 очок.

                                      V. Арбітраж та інспектування

5.1.Обслуговування матчів проводиться арбітрами, рекомендованими головою Комітету арбітрів і затвердженими Виконкомом МАФ, які пройшли семінарські заняття та здали екзамени з фізичної і теоретичної підготовки. Обслуговування матчів проводиться згідно “ Правил гри з футболу ” і цього Регламенту. Призначення арбітрів на матчі здійснює голова комітету арбітрів МАФ з погодженням голови МАФ.
5.2.Арбітри призначені для обслуговування матчу, зобов’язані прибути на стадіон за одну годину до початку зустрічі.
5.3.Головний арбітр зустрічі разом з представниками команд несе повну відповідальність за дотримання правил допуску до гри футболістів. Головний арбітр також зобов’язаний до початку зустрічі перевірити білети учасників змагань, внесених у протокол матчу. Представники команд разом з арбітром мають право в перерві матчу і після його закінчення перевіряти документи на відповідність їх гравцям, які беруть чи брали участь в даному поєдинку. У разі виявлення підозри на підставного гравця арбітр зобов’язаний зробити відповідний запис в протоколі матчу і на протязі 24 годин разом з рапортом подати на розгляд Комітету з проведення змагань. На засідання комітету зобов’язані прибути представники обох команд, а також гравець, який брав участь у грі.
5.4.Після закінчення гри головний арбітр зобов’язаний на протязі 10-ти хвилин заповнити протокол гри, зафіксувати в ньому дані про авторів забитих м’ячів, попередження і вилучення гравців, травми, чи подання протесту і ознайомити з цим представників обох команд, а також протягом години повідомити про результат зустрічі голову Комітету з проведення змагань.
5.5.Ставити підписи у рапорті арбітра матчу від імені команди мають право тільки офіційні особи команди, які внесені в її заявковий лист.
5.6.Якщо в ході гри мали місце попередження або усунення (вилучення) гравців, травми, порушення порядку в залі чи подання протесту, арбітр зобов’язаний в нести в протокол відповідні записи і подати рапорт (в разі потреби) на засідання Комітету з проведення змагань. Рапорт арбітра не подається лише у двох випадках, коли гравець (гравці) вилучений (вилучені): за два попередження в одному матчі, та за позбавлення суперника явної можливості забити м’яч.

VІ. Протести
6.1.Тренери команд або представники, подаючи протест, зобов’язані після закінчення гри попередити про це головного арбітра матчу та представника команди-суперниці про подачу протесту, про що арбітр робить відповідний запис у протоколі зустрічі. Детальний письмовий протест повинен бути поданий в Комітет з проведення змагань(КПЗ)(Склад комітету Голова МАФ, президент ФК «Миколаїв», представники команд, голова КА, голова КДК). футбольною командою протягом 24 годин після закінчення зустрічі, а реальні докази (фото, відео-зйомка матчу, свідчення очевидців), що підтверджують викладене в протесті – протягом 1 календарних дня від дати подачі протесту. Якщо в ході проведення гри, або після її закінчення мали місце хуліганські дії щодо представників команд, гравців, арбітрів або офіційних осіб МАФ, то представники обох команд разом з арбітрами матчу повинні прибути на засідання КПЗ. В разі неприбуття однієї з сторін Комітет може провести розгляд інциденту і прийняти рішення без них. Несвоєчасно подані і незафіксовані у протоколі матчу протести КПЗ не розглядаються. При подачі протесту команда повинна внести заставу у сумі 1000.00 (одна тисяча) грн. Якщо даний протест задовольняється КПЗ кошти повертаються команді. Не приймаються до розгляду протести, якщо вони подані на рішення арбітра у зв’язку з такими подіями :
– призначення чи не призначення вільних, штрафних або
дев’ятиметрових ударів;
– визначення виходу м’яча за межі поля і надання права введення його в гру;
– зарахування або не зарахування взяття воріт ;
– попередження і вилучення гравців з поля.
6.2. У виняткових випадках, якщо гра проведена без належної спортивної
боротьби, пасивно і з неповагою до глядачів або коли результат матчу
істотно спотворений порушеннями встановленого порядку проведення
змагань та даного Регламенту (підробка протоколу матчу), то КПЗ має
право винести рішення про анулювання результату матчу перегравання,
його(в т.ч. і на нейтральному полі) чи зарахувати обом командам
технічні поразки ”-”:”-” та покарати винуватців цього порушення.

                               VІІ. Порядок оформлення документів

7.1.Кожна команда для заявки подає наступні документи: заявковий лист завірений лікарем, керівником установи, за яку виступає дана команда, та тренером команди, ксерокопії паспортів гравців, а також документ, що підтверджує сплату заявкового (членського) внеску. При виникненні спірних питань щодо заявкової документації та білетів учасників змагань на вимогу Комітету з проведення змагань представники команд зобов’язані в семиденний термін подати в КПЗ оригінали необхідних документів для встановлення фактів порушень командами цього Регламенту, в протилежному випадку гравець, по документах якого виникла суперечність, дискваліфікується до закінчення Чемпіонату, а команді зараховуються технічна поразка ”0:3” в матчі, де виявлено порушення, а гравця було внесено в протокол гри.

                                                    VІІІ. Місце змагань

8.1 Всі матчі відкритого зимового чемпіонату «Миколаївщина-2023» проводяться за адресом вул. С. Бандери ,3(штучне футбольне поле)
8.2. Забороняється присутність у кімнаті арбітрів сторонніх осіб, крім
одного представника команди, з числа внесених у протокол матчу.
8.3. Забороняється присутність на штучному футбольному полі сторонніх осіб, крім одного представника команди, тренера, та гравців команди з числа внесених у протокол матчу.
8.4. Початок матчів починається 10.00-10.30 кожної неділі, перенесення матчу відбувається за згодою сторін команд та з письмовим зверненням в КПЗ не пізніше за ніж за два дня до початку матчу.

                    ІХ. Відповідальність футболістів та керівників команд

9.1.Гравці та керівники команд, які беруть участь у відкритому зимовому чемпіонаті «Миколаївщини – 2023» з футболу, зобов’язані виконувати всі вимоги „ Правил гри з футболу “ і цього Регламенту, виявляти високу дисципліну, повагу до суперників та глядачів.
9.2.Команда-господар несе повну відповідальність за забезпечення порядку на спортивному майданчику до початку гри, під час її проведення та після закінчення гри. Представники команди-господаря несуть повну відповідальність за безпеку арбітра (арбітрів) зустрічі.
9.3.Представники команд не мають права втручатись в дії арбітра (арбітрів) матчу, виходити на майданчик під час гри. Якщо представник команди в ході матчу вийшов на ігровий майданчик, на нього накладаються дисциплінарні, а на команду – штрафні санкції згідно Дисциплінарних правил МАФ.
9.4.Капітани команд несуть повну відповідальність за дисципліну гравців на полі під час проведення матчу. Вони зобов’язані до початку гри вишикувати свою команду для перевірки білетів учасників матчу, підтримувати дисципліну у команді, бути взірцем для гравців команди у дотриманні „ Правил гри з футболу ”. Команда гостей, вишикувавшись в центрі поля, повинна привітати вишикувану команду господарів та арбітрів без рукостисканням.
9.5.Гравець, який отримав три попередження в різних матчах відкритого Чемпіонату пропускає наступну гру. Після отримання ще трьох попереджень пропускає ще одну гру і т.д. Гравець, якого було вилучено з майданчика, пропускає наступну гру.
9.6.Якщо футболіст вилучений з матчу за два попередження в грі, то вони автоматично анулюються і в подальшому не враховуються, а гравець відсторонюється від участі в Чемпіонаті на один матч.
9.7.Якщо гравець, який отримав 3 попередження, не виступав у наступній грі, але його прізвище помилково внесено у протокол матчу, то до команди застосовуються лише штрафні фінансові санкції у вигляді грошового внеску.
9.8.Якщо дискваліфікований гравець бере участь у грі, тоді його команді зараховується поразка (0:3). Цей гравець повинен пропустити наступну гру після тієї, в якій він не мав права виступати. Матчі, що з будь-яких причин не відбулися, в пропуски матчів дискваліфікованим гравцям не враховуються.
9.9.Якщо гра була зірвана з вини глядачів, команді-господарю поля зараховується поразка (0:3). Якщо гра була зірвана з вини обох команд (гравців чи представників), то їм обом зараховуються технічні поразки ”-”:”-”. Якщо гра була зірвана з вини гравців чи представників однієї команди, то їй зараховується поразка (0:3) та у всіх вищеперерахованих випадках на винуватців накладаються дисциплінарні та фінансові санкції.
9.10.За участь у матчі незаявленого, дискваліфікованого гравця команді зараховується технічна поразка ”0:3” і на неї накладаються фінансові санкції. В турнірній таблиці з команди знімається три залікових очок..
9.11.Дисциплінарні порушення, допущені футболістами в іграх Чемпіонату враховуються при переході футболіста з однієї команди в іншу його порушення , жовті і червоні картки (дискваліфікація) також враховуються.
9.12.Якщо дискваліфікація гравця перевищує кількість матчів, пропущених в даному Чемпіонаті, залишок не пропущених ним матчів переноситься на наступний сезон, навіть якщо в наступному сезоні цей гравець виступатиме за іншу команду. Попередження по закінченні змагань в даному календарному році анулюються.
9.13.Керівники команд ведуть ретельний облік дисциплінарних порушень (попереджень та вилучень) своїх гравців і несуть за це відповідальність.

                                               Х. Нагородження 

10.1.Нагородження проводиться за рахунок внесків команд учасників Чемпіонату Миколаївщини . Команди, які займуть призові місця, нагороджуються кубками і дипломами відповідного ступеня Нагороджуються гравці які провели не менше 50% ігор за дану команду.

10.2.За результатами опитування команд, арбітрів, спостерігачів та вболівальників визначаються лауреати сезону в номінаціях: «Кращий воротар», «Кращий захисник», «Кращий гравець», які разом з «Кращим бомбардиром» нагороджуються пам’ятними призами.

ХІ. Прийом та фінансування учасників
11.1.Витрати по відрядженню команд (проїзд, добові, харчування) несуть безпосередньо організації, які відряджають команди.
11.2.Команди, які приймають участь чемпіонаті Миколаївщини компенсують витрати на харчування арбітрам, медичному працівникові за проведені матчі Чемпіонату, Миколаївщини з футболу шляхом перерахування коштів на рахунок Миколаївської асоціації футболу, / додаток додається /.
11.3.Фінансові операції, пов’язані з витратами на команду (харчування в день гри), компенсацією на харчування арбітрів, спостерігачів а також оплату лікаря та іншого обслуговуючого персоналу є правомірними і діють на основі чинного законодавства.

Источник: btc-qr-code.com
P